Voorstel van de leden De Boer (VVD), Hoogland (PvdA), De Rouwe (CDA) en Van Veldhoven (D66) om te besluiten tot het opstellen van een onderzoeksvoorstel om te komen tot de voorbereiding van een parlementaire enquête naar de problemen om en rond de V250 / Fyra
Brief lid / fractie
Nummer: 2013D23874, datum: 2013-06-07, bijgewerkt: 2024-02-19 10:56, versie: 1
Directe link naar document (.doc), link naar pagina op de Tweede Kamer site.
Gerelateerde personen:- Eerste ondertekenaar: S. de Rouwe, Tweede Kamerlid (Ooit CDA kamerlid)
- Mede ondertekenaar: S. van Veldhoven, Tweede Kamerlid (Ooit D66 kamerlid)
- Mede ondertekenaar: D. Hoogland, Tweede Kamerlid (Ooit PvdA kamerlid)
- Mede ondertekenaar: B.G. de Boer, Tweede Kamerlid (Ooit VVD kamerlid)
Onderdeel van zaak 2013Z11544:
- Indiener: S. de Rouwe, Tweede Kamerlid
- Medeindiener: D. Hoogland, Tweede Kamerlid
- Medeindiener: B.G. de Boer, Tweede Kamerlid
- Medeindiener: S. van Veldhoven, Tweede Kamerlid
- Voortouwcommissie: vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu (2010-2017)
- 2013-06-12 10:45: Procedurevergadering commissie voor Infrastructuur en Milieu (Procedurevergadering), vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu (2010-2017)
- 2013-06-18 13:30: Extra procedurevergadering i.v.m. voorbereiding enquêtecommissie Fyra (Procedurevergadering), vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu (2010-2017)
Preview document (🔗 origineel)
Van: Rouwe de S. Verzonden: vrijdag 7 juni 2013 9:38 Aan: Tijdink L.; Jansen P.F.C. CC: Boer de B.; Hoogland, D.; Veldhoven van – Van der Meer Onderwerp: Verzoek tot opstel onderzoeksvoorstel parlementaire enquête Fyra Geachte voorzitter, geachte griffier, De fracties van VVD, PvdA , CDA en D66 stellen voor te besluiten tot het opstellen van een onderzoeksvoorstel om te komen tot de voorbereiding van een parlementaire enquête naar de problemen om en rond de V250 / Fyra. Indien mogelijk zouden wij dit voorstel tijdens de komende procedurevergadering van HYPERLINK "x-apple-data-detectors://2" woensdag 12 juni met de commissie willen bespreken. Indicatief denken wij daarbij aan de volgende onderzoeksvelden: 1) Aanloop, procedure aanbesteding en gevolgen van de concessieverlener naar de concessiehouder HSL 2) Aanloop, procedure aanbesteding en gevolgen van concessiehouder HSL naar fabrikant 3) Aanloop, procedure, wijze van controle en toelating HSL materieel op het spoor Tevens zouden wij graag een advies van het BOR willen ontvangen hoe en op welke manier omgegaan kan worden met enerzijds een parlementaire enquête en anderzijds eventuele toekomstige diverse juridische, civielrechtelijk en of strafrechtelijke procedures van mogelijk de concessiehouder, concessieverlener, de fabrikant en of derden. Mede namens VVD, PvdA & D66. Vr. Gr. Sander de Rouwe Verstuurd vanaf mijn iPad