Verzoek van Van Tongeren (GL) om steun voor het zoeken naar alternatieve mogelijkheden om een gesprek te organiseren met het FANC
Brief lid / fractie
Nummer: 2017D27755, datum: 2017-10-04, bijgewerkt: 2024-02-19 10:56, versie: 1
Directe link naar document (.docx), link naar pagina op de Tweede Kamer site.
Gerelateerde personen:- Eerste ondertekenaar: L. van Tongeren, Tweede Kamerlid (Ooit GL kamerlid)
Onderdeel van zaak 2017Z13149:
- Voortouwcommissie: vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu (2010-2017)
- Stemmingen en besluiten:
- 2017-10-10 17:00 ⇒ Het lid Van Tongeren (GroenLinks) adviseren hierover in contact te treden met de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (het Beneluxparlement), alwaar reeds gesprekken met het FANC plaats hebben gevonden en momenteel aan een Aanbeveling wordt gewerkt. Daarbij ook wijzen op de mogelijkheid om aan te sluiten bij een werkbezoek in Beneluxparlement-verband als lid van de delegatie. (Besluit)
- 2017-10-10 17:00: Procedurevergadering commissie voor Infrastructuur en Milieu (Procedurevergadering), vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu (2010-2017)
Preview document (🔗 origineel)
Geachte leden en plaatsvervangend leden van de vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu,
Van het lid Van Tongren (GroenLinks) is het volgende rondvraagpunt binnengekomen.
Zij wil steun vragen van de Kamercommissie voor Infrastructuur en Milieu voor het zoeken naar alternatieve mogelijkheden om een gesprek te organiseren met het Belgische Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle (FANC) waarbij leden van de Kamercommissie I&M direct het FANC en andere experts kunnen bevragen naar de veiligheid rondom de kerncentrales in Tihange en Doel.
U hoeft niet te reageren op dit bericht, het zal besproken worden tijdens de procedurevergadering van vanmiddag om 13.30 uur.
Met vriendelijke groet,
Rens Jansma
Adjunct griffier vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu