Het bericht dat hoogbejaarden in woonzorgcentrum Mariaoord te Rosmalen dekens moeten omdoen omdat de verwarming in de gangen uitgezet is wegens CO2-gekte
Schriftelijke vragen
Nummer: 2020D07418, datum: 2020-02-20, bijgewerkt: 2024-02-19 10:56, versie: 2
Directe link naar document (.pdf), link naar officiele pagina op de Tweede Kamer site, officiële HTML versie (kv-tk-2020Z03548).
Antwoorden op deze schriftelijke vragen:- Antwoord op vragen van de leden Wilders en Agema over het bericht dat hoogbejaarden in woonzorgcentrum Mariaoord te Rosmalen dekens moeten omdoen omdat de verwarming in de gangen uitgezet is wegens CO2-gekte (2020D09786)
- Eerste ondertekenaar: G. Wilders, Tweede Kamerlid (PVV)
- Mede ondertekenaar: M. Agema, Tweede Kamerlid (Ooit PVV kamerlid)
Onderdeel van zaak 2020Z03548:
- Gericht aan: H.M. de Jonge, minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport
- Voortouwcommissie: TK
Preview document (🔗 origineel)
| Tweede Kamer der Staten-Generaal | 2 |
| Vergaderjaar 2019-2020 | Vragen gesteld door de leden der Kamer |
Vragen van de leden Wilders en Agema (beiden PVV) aan de Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport over het bericht dat hoogbejaarden in woonzorgcentrum Mariaoord te Rosmalen dekens moeten omdoen omdat de verwarming in de gangen uitgezet is wegens CO2-gekte (ingezonden 20 februari 2020)
Vraag 1
Bent u bekend met het bericht: «Dekens tegen de kou op gangen Mariaoord Rosmalen»?1
Vraag 2
Deelt u de mening dat hoogbejaarden niet de dupe mogen worden van CO2-gekte? Zo ja, wat gaat u ondernemen zodat deze instelling deze hoogbejaarden niet langer letterlijk door de kou laat gaan? Zo nee, in hoeveel gevangenissen is de verwarming inmiddels uitgezet?
Brabants Dagblad (BD), 18 februari 2020, «Dekens tegen de kou op gangen Mariaoord Rosmalen», https://www.bd.nl/den-bosch-vught/dekens-tegen-de-kou-op-gangen-mariaoord-rosmalen~aa0c5359/?referrer=https://www.google.nl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=2ahUKEwji9qPD6d_nAhVE-qQKHRC1C1wQFjABegQIBhAB&url=https%3A%2F%2Fwww.bd.nl%2Fden-bosch-vught%2Fdekens-tegen-de-kou-op-gangen-mariaoord-rosmalen~aa0c5359%2F&usg=AOvVaw3Klinu-dyE448DXPN7I5Zi↩︎