Verzoek van het lid Jansen (PVV) om het algemeen overleg over het coronavirus eerder deze week te houden, voorafgaand aan eventueel plenair debat
Brief lid / fractie
Nummer: 2020D08385, datum: 2020-03-02, bijgewerkt: 2024-02-19 10:56, versie: 1
Directe link naar document (.docx), link naar pagina op de Tweede Kamer site.
Gerelateerde personen:- Eerste ondertekenaar: C.A. Jansen, Tweede Kamerlid (PVV)
Onderdeel van zaak 2020Z04021:
- Voortouwcommissie: vaste commissie voor Volksgezondheid, Welzijn en Sport
- Stemmingen en besluiten:
- 2020-03-02 17:00 ⇒ De SP-fractie heeft op het verzoek van het lid Jansen (PVV) gereageerd, maar geen steun uitgesproken om het algemeen overleg over het coronavirus eerder deze week te houden. Van de overige fracties is geen reactie ontvangen. Dit betekent dat het verzoek niet is gehonoreerd en het huidige tijdstip van het algemeen overleg over het coronavirus wordt gehandhaafd. Het algemeen overleg vindt plaats op donderdag 5 maart 2020 van 10.00 - 14.00 uur. (Besluit)
- 2020-03-02 17:00: E-mailprocedure - Verzoek van het lid Jansen (PVV) om het algemeen overleg over het coronavirus eerder deze week te houden, voorafgaand aan eventueel plenair debat (E-mailprocedure), vaste commissie voor Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Preview document (🔗 origineel)
Van: Jansen, C.
Verzonden: maandag 2 maart 2020 13:22
Aan: Bakker, J.J. (Julie-Jet)
Onderwerp: emailprocedure AO Coronavirus
Goedemiddag,
Lid Jansen van de PVV verzoekt de Commissie VWS het Algemeen Overleg dat nu gepland staat voor donderdag 5 maart van 10:00 – 14:00 naar voren te halen. De reden is dat er bij de Regeling van Werkzaamheden een verzoek wordt gedaan door de SP voor een plenair debat. Het lijkt de PVV logisch om het AO voor het plenaire debat te houden. Mogelijk kan het AO iets korter worden ingepland als het plenaire debat een meerderheid haalt.
Met vriendelijke groet,
Chris Jansen
Kamerlid Partij voor de Vrijheid (PVV)
Tweede Kamer der Staten-Generaal