Motie van de leden Van Kent en Aartsen over steun voor festivals en evenementen met minder dan 3.000 bezoekers
Wijziging van de begrotingsstaat van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (XV) voor het jaar 2021 (Incidentele suppletoire begroting inzake de herijking van het Steun- en herstelpakket)
Motie
Nummer: 2021D03857, datum: 2021-01-28, bijgewerkt: 2024-02-19 10:56, versie: 3
Directe link naar document (.pdf), link naar pagina op de Tweede Kamer site, officiële HTML versie (kst-35669-14).
Gerelateerde personen:- Eerste ondertekenaar: B. van Kent, Tweede Kamerlid (SP)
- Mede ondertekenaar: A.A. Aartsen, Tweede Kamerlid (VVD)
Onderdeel van kamerstukdossier 35669 -14 Wijziging van de begrotingsstaat van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (XV) voor het jaar 2021 (Incidentele suppletoire begroting inzake de herijking van het Steun- en herstelpakket).
Onderdeel van zaak 2021Z01716:
- Indiener: B. van Kent, Tweede Kamerlid
- Medeindiener: A.A. Aartsen, Tweede Kamerlid
- Voortouwcommissie: TK
- 2021-01-28 11:30: Debat over uitbreiding van het steunpakket voor bedrijven (Plenair debat (wetgeving)), TK
- 2021-02-02 15:00: Stemmingen (Stemmingen), TK
Preview document (🔗 origineel)
Tweede Kamer der Staten-Generaal | 2 |
Vergaderjaar 2020-2021 |
35 669 Wijziging van de begrotingsstaat van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (XV) voor het jaar 2021 (Incidentele suppletoire begroting inzake de herijking van het Steun- en herstelpakket)
Nr. 14 MOTIE VAN DE LEDEN VAN KENT EN AARTSEN
Voorgesteld 28 januari 2021
De Kamer,
gehoord de beraadslaging,
overwegende dat het kabinet voornemens is de evenementensector te helpen met een garantiefonds;
verzoekt de regering, in de uitwerking specifiek stil te staan bij festivals en evenementen met minder dan 3.000 bezoekers, evenementen die plaats zouden vinden voor de ingangsdatum van het fonds en de voucherbank zoals voorgesteld in de motie-Kwint/El Yassini,
en gaat over tot de orde van de dag.
Van Kent
Aartsen