Het bericht dat de Arubaanse AVP hoopt een tegemoetkoming te krijgen van het CDA voor kosten die gemaakt zijn in verband met registratie voor de komende verkiezingen voor het Europees Parlement
Schriftelijke vragen
Zaak 2009Z07885, gestart op 2009-04-23
Betrokkenen
- Gericht aan: staatssecretaris van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties A.Th.B. Bijleveld-Schouten
- Indiener: Tweede Kamerlid H. Brinkman
- Voortouwcommissie: TK
Documenten
- 2009-05-12: Antwoord op vragen van het lid Brinkman over het bericht dat de Arubaanse AVP hoopt een tegemoetkoming te krijgen van het CDA voor kosten die gemaakt zijn in verband met registratie voor de komende verkiezingen voor het Europees Parlement. (Antwoord schriftelijke vragen)
- 2009-04-23: Het bericht dat de Arubaanse AVP hoopt een tegemoetkoming te krijgen van het CDA voor kosten die gemaakt zijn in verband met registratie voor de komende verkiezingen voor het Europees Parlement (Schriftelijke vragen)