De Nedcar-fabriek in Born helpen omschakelen naar een fabriek voor militaire voertuigen
Schriftelijke vragen
Zaak 2023Z09410, gestart op 2023-05-26
Betrokkenen
- Gericht aan: minister van Economische Zaken en Klimaat M.A.M. Adriaansens
- Gericht aan: staatssecretaris van Defensie C.A. van der Maat
- Indiener: Tweede Kamerlid B.J. Eerdmans
- Medeindiener: Tweede Kamerlid D.J. Eppink
- Voortouwcommissie: TK
Documenten
- 2023-07-05: Antwoord op vragen van de leden Eerdmans en Eppink over ‘de Nedcar-fabriek in Born helpen omschakelen naar een fabriek voor militaire voertuigen’ (Antwoord schriftelijke vragen)
- 2023-06-19: Uitstel beantwoording vragen van leden Eerdmans en Eppink over de Nedcar-fabriek in Born helpen omschakelen naar een fabriek voor militaire voertuigen (Mededeling (uitstel antwoord))
- 2023-05-26: De Nedcar-fabriek in Born helpen omschakelen naar een fabriek voor militaire voertuigen (Schriftelijke vragen)
Extra documenten volgens zoekmachine
- 2023-07-05: Beslisnota inzake Antwoord op vragen van de leden Eerdmans en Eppink over ‘de Nedcar-fabriek in Born helpen omschakelen naar een fabriek voor militaire voertuigen’ (Bijlage)
- 2024-04-04: Beslisnota bij antwoord op vragen van de leden Tuinman en Boswijk over het bericht 'Kajsa Ollongren: mooi als VDL Nedcar militaire voertuigen gaat produceren' (Bijlage)
- 2024-04-04: Antwoord op vragen van de leden Tuinman en Boswijk over het bericht 'Kajsa Ollongren: mooi als VDL Nedcar militaire voertuigen gaat produceren' (Antwoord schriftelijke vragen)