Het bericht ‘Drugsmaffia biedt ‘hulp’ aan Limburgse horecaondernemers die sinds de watersnood problemen hebben’
Schriftelijke vragen
Zaak 2023Z14369, gestart op 2023-08-29
Betrokkenen
- Gericht aan: minister van Justitie en Veiligheid D. Yesilgöz-Zegerius
- Gericht aan: minister van Economische Zaken en Klimaat M.A.M. Adriaansens
- Indiener: Tweede Kamerlid I.J.M. Michon-Derkzen
- Medeindiener: Tweede Kamerlid S.P.A. Erkens
- Medeindiener: Tweede Kamerlid A.A. Aartsen
- Voortouwcommissie: TK
Documenten
- 2023-10-02: Antwoord op vragen van de leden Michon-Derkzen, Aartsen en Erkens over het bericht ‘Drugsmaffia biedt ‘hulp’ aan Limburgse horecaondernemers die sinds de watersnood problemen hebben’ (Antwoord schriftelijke vragen)
- 2023-09-19: Uitstel beantwoording op vragen van de leden Michon-Derkzen, Aartsen en Erkens over het bericht ‘Drugsmaffia biedt ‘hulp’ aan Limburgse horecaondernemers die sinds de watersnood problemen hebben’ (Mededeling (uitstel antwoord))
- 2023-08-29: Het bericht ‘Drugsmaffia biedt ‘hulp’ aan Limburgse horecaondernemers die sinds de watersnood problemen hebben’ (Schriftelijke vragen)
Extra documenten volgens zoekmachine
- 2023-08-30: Het bericht dat de drugsmaffia ‘hulp’ biedt aan Limburgse horecaondernemers die sinds de watersnood problemen hebben (Schriftelijke vragen)
- 2023-10-02: Antwoord op vragen van het lid Mutluer over het bericht ‘Drugsmaffia biedt ‘hulp’ aan Limburgse horecaondernemers die sinds de watersnood problemen hebben’ (Antwoord schriftelijke vragen)