Wijziging van de Jeugdwet, de Wet marktordening gezondheidszorg en enige andere wetten teneinde te bevorderen dat jeugdhulp en gecertificeerde instellingen voor de uitvoering van kinderbeschermingsmaatregelen en jeugdreclassering steeds voldoende beschikbaar zijn (Wet verbetering beschikbaarheid jeugdzorg)
Gewijzigd amendement van de leden Stoffer en Van den Hil ter vervanging van nr. 31 over een minimum van vijfentwintig jeugdhulpverleners voordat een ambulante jeugdhulpaanbieder een toezichthoudende structuur moet inrichten
Amendement
Zaak 2025Z05623, gestart op 2025-03-26
Onderdeel van kamerstukdossier 36546 .
Kabinetsappreciatie: Niet beschikbaar bij gewijzigde moties en/of amendementen
Betrokkenen
- Indiener: Tweede Kamerlid C. Stoffer
- Medeindiener: Tweede Kamerlid J. van den Hil
- Voortouwcommissie: TK
Documenten
- 2025-03-26: Gewijzigd amendement van de leden Stoffer en Van den Hil ter vervanging van nr. 31 over een minimum van vijfentwintig jeugdhulpverleners voordat een ambulante jeugdhulpaanbieder een toezichthoudende structuur moet inrichten (Amendement (gewijzigd/nader/vervangend))
Agendapunten
- 2025-04-01 15:10: Stemmingen (Stemmingen). 2025A02635
Besluiten
- 2025-04-01 15:10 ⇒ Aangenomen. (Besluit)