Voorstel van het lid Van Tongeren (GL) om in de eerste week van september een AO Opbrengsten incomplete transacties OV-chipkaart te houden
Brief lid / fractie
Nummer: 2014D23626, datum: 2014-06-24, bijgewerkt: 2024-02-19 10:56, versie: 1
Directe link naar document (.docx), link naar pagina op de Tweede Kamer site.
Gerelateerde personen:- Eerste ondertekenaar: L. van Tongeren, Tweede Kamerlid (Ooit GL kamerlid)
Onderdeel van zaak 2014Z11779:
- Indiener: L. van Tongeren, Tweede Kamerlid
- Voortouwcommissie: vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu (2010-2017)
- 2014-06-25 10:15: Procedurevergadering commissie voor Infrastructuur en Milieu (Procedurevergadering), vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu (2010-2017)
Preview document (🔗 origineel)
Geachte leden en plaatsvervangend leden van de vaste commissie voor Infrastructuur en Milieu,
Op verzoek van het lid Van Tongeren (GL) doe ik u bij deze een voorstel toekomen ter bespreking tijdens de rondvraag van de procedurevergadering van aanstaande woensdagochtend. U hoeft niet per mail op dit voorstel te reageren.
Het lid Van Tongeren stelt voor in de eerste week van september een kort AO te houden over de opbrengsten van de incomplete transacties met de OV-chipkaart.
Tijdens de regeling van werkzaamheden d.d. 19 juni 2014 is de staatssecretaris reeds om een brief gevraagd over dit onderwerp, die geagendeerd kan worden voor dit AO.
Met vriendelijke groet,
Leonie Tijdink