Voorstel van het lid Romke de Jong (D66) tot het vragen van een reactie op het bericht "Burgers BES gaan meer belasting betalen".
Brief lid / fractie
Nummer: 2022D02547, datum: 2022-01-25, bijgewerkt: 2024-02-19 10:56, versie: 1
Directe link naar document (.docx), link naar pagina op de Tweede Kamer site.
Gerelateerde personen:- Eerste ondertekenaar: R.H. (Romke) de Jong, Tweede Kamerlid (Ooit D66 kamerlid)
Onderdeel van zaak 2022Z01173:
- Voortouwcommissie: vaste commissie voor Financiën
- Stemmingen en besluiten:
- 2022-01-26 10:00 ⇒ De staatssecretaris van Financiën - Fiscaliteit en Belastingdienst verzoeken om binnen twee weken een reactie op het bericht "Burgers BES gaan meer belasting betalen" aan de Kamer te zenden en daarbij in te gaan op de wijze waarop de belasting gaat worden vormgegeven en waarom dit als een verrassing komt voor de burgers van de BES-eilanden. (Besluit)
- 2022-01-26 10:00: Procedurevergadering Financiën (Procedurevergadering), vaste commissie voor Financiën
Preview document (🔗 origineel)
Voorstel van het lid Romke de Jong (D66)
Van: --@tweedekamer.nl>
Verzonden: vrijdag 21 januari 2022 16:51
Aan: Commissie Financiën
CC: Wuite, J. (Jorien); Jong, R.H. de (Romke)
Onderwerp: Regeling van Werkzaamheden
Beste griffie,
Graag zou ik namens het lid Romke de Jong het volgende verzoek willen aanmelden voor de regeling van Werkzaamheden voor de PV van a.s. woensdag 26 januari.
Verzoek aan de staatssecretaris van Fiscaliteit en Belastingdienst en de staatssecretaris van Koninkrijksrelaties en Digitalisering om te reageren op het volgende bericht: https://bonaire.nu/2022/01/19/burgers-bes-gaan-meer-belasting-betalen/ en deze binnen twee weken met de Tweede Kamer te delen.
Groet,
Senior Beleidsmedewerker Tweede Kamerfractie D66
Belastingen |Integratie | Racisme & discriminatie
Tweede Kamer der Staten-Generaal