[overzicht] [activiteiten] [ongeplande activiteiten] [besluiten] [commissies] [geschenken] [kamerleden] [kamerstukdossiers] [🧑mijn] [open vragen]
[toezeggingen] [stemmingen] [verslagen] [🔍 uitgebreid zoeken] [wat is dit?]

Uitstel beantwoording vragen van het lid Boswijk over het bericht dat ‘als je bij de geheime dienst solliciteert, Google dat als eerste weet’

Mededeling (uitstel antwoord)

Nummer: 2025D47761, datum: 2025-11-21, bijgewerkt: 2025-11-21 16:57, versie: 1

Directe link naar document (.docx), link naar pagina op de Tweede Kamer site.

Gerelateerde personen: Bijlagen:

Onderdeel van zaak 2025Z19429:

Preview document (🔗 origineel)


Hierbij deel ik u, mede namens de minister van Defensie, mee dat de aan mij en de minister van Defensie gestelde vragen van het lid Boswijk (CDA) over het bericht dat ‘als je bij de geheime dienst solliciteert, Google dat als eerste weet’ (ingezonden op 4 november 2025), met kenmerk 2025Z19429, niet binnen de termijn van drie weken kunnen worden beantwoord.

Voor de beantwoording van de vragen is meer tijd nodig. De reden hiervoor is de benodigde afstemming tussen verschillende departementen. Uw Kamer ontvangt de antwoorden zo spoedig mogelijk.

De minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties,

F. Rijkaart