Uitstel beantwoording vragen van de leden Boomsma en Nanninga over de antwoorden op vragen over de contacten van de minister van OCW met vertegenwoordigers van de Moslim Studenten Associatie
Mededeling (uitstel antwoord)
Nummer: 2026D39765, datum: 2026-08-28, bijgewerkt: 2026-08-28 16:56, versie: 2 (versie 1)
Directe link naar document (.docx), link naar officiele pagina op de Tweede Kamer site.
Gerelateerde personen:- Eerste ondertekenaar: R.M. Letschert, minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Onderdeel van zaak 2026Z16475:
- Gericht aan: R.M. Letschert, minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
- Gericht aan: P.E. Heerma, minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
- Voortouwcommissie: TK
Preview document (🔗 origineel)
AH 2819
Mededeling van minister Letschert (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap) (ontvangen 28 augustus 2026)
Op 24 juli 2026 hebben de leden Boomsma en Nanninga (beiden JA21) schriftelijke vragen gesteld over de antwoorden op vragen over de contacten met vertegenwoordigers van de Moslim Studenten Associatie.
Tot mijn spijt is beantwoording binnen de gestelde termijn niet mogelijk, omdat de beantwoording interdepartementale afstemming vergt. Ik zal de vragen binnen de daarvoor geldende termijn van 6 weken beantwoorden.