Wijziging van de Wet op het primair onderwijs, de Wet primair onderwijs BES, de Wet op de expertisecentra, de Wet voortgezet onderwijs 2020, de Wet medezeggenschap op scholen, de Wet educatie en beroepsonderwijs, de Wet educatie en beroepsonderwijs BES, de Wet op het hoger onderwijs en wetenschappelijk onderzoek en de Wet op het onderwijstoezicht in verband met de versterking van het veiligheidsbeleid op scholen (Wet vrij en veilig onderwijs)
Amendement van het lid Ergin over ook vastleggen op welke concrete discriminatiegrond een discriminatie-incident betrekking heeft gehad
Amendement
Zaak 2026Z11617, gestart op 2026-06-01
Onderdeel van kamerstukdossier 36777 .
Kabinetsappreciatie: Nog niet bekend
Betrokkenen
- Indiener: Tweede Kamerlid D.A. Ergin
- Voortouwcommissie: TK
Documenten
- 2026-06-01: Amendement van het lid Ergin over ook vastleggen op welke concrete discriminatiegrond een discriminatie-incident betrekking heeft gehad (Amendement)
Agendapunten
- 2026-06-02 18:30: Wijziging van de Wet op het primair onderwijs, de Wet primair onderwijs BES, de Wet op de expertisecentra, de Wet voortgezet onderwijs 2020, de Wet medezeggenschap op scholen, de Wet educatie en beroepsonderwijs, de Wet educatie en beroepsonderwijs BES, de Wet op het hoger onderwijs en wetenschappelijk onderzoek en de Wet op het onderwijstoezicht in verband met de versterking van het veiligheidsbeleid op scholen (Wet vrij en veilig onderwijs) (36777) 1e termijn Kamer (Plenair debat (wetgeving)). 2025A07444
Besluiten
- 2026-06-02 18:30 ⇒ Ingetrokken. (Besluit)